Akıllı telefonunuz ile ayakkabınızın desenini değiştirin

Now Reading
Akıllı telefonunuz ile ayakkabınızın desenini değiştirin

Akıllı telefonlar yaşamın her aşamasına adapte ediliyor zamanla. Akıllı gözlükler, Akıllı saatler, akıllı bileklikler .. Şimdi ise akıllı telefonlar alışılmışın dışında bir platformda kendini gösterecek.

Teknolojininde gelişmesiyle paralel geliştirilen bir yöntem; ShiftWear‘in geliştirdiği sistem ile  kullanıcının ayakkabılarının deseni değişecek. Fakat konunun daha da ilginç duruma gelmesinin sebebi, ayakkabınızın desenini akıllı telefon ile değiştirebilecek olmanız.

Üreticinin geliştirdiği yöntem sayesinde kullanıcının ayakkabılarının deseninin doğrudan akıllı telefon uygulaması ile değiştirebilmesini sağlıyor. Kullanıcı isterse ayakkabısına hareketli desenler isterse de sabit görüntüler yükleyebiliyor.

Yüksek, orta ve alçak olarak üç farklı modelde satışa sunulacak olan ayakkabılar, kullanıcının akıllı telefonu ile kablosuz olarak bağlantı kuruyor ve yüksek çözünürlüklü imajları animasyon olarak yan tarafındaki esnek ekranında yansıtabiliyor. Görselleri ekrana yansıtmak için önemli bir enerji gerektiği için de ShiftWear, Yürü ve Şarj Et (Walk-n-Charge) yöntemini öneriyor. Böylece kullanıcının her adımı ayakkabıya enerji sağlıyor.

Tek şarjda 30 güne kadar dayanıklı olan batarya, elektronik kağıttan ekranıyla sneaker’ın etrafını sarıyor ve her yönden izlenebilmesiyle ayakkabıyı görenlerin hayrete düşmesine neden olabilecek maharetler sergiliyor. Aynı zamanda tüm hava koşulları için uygun olan ekran ve ayakkabılar, kevlar malzemeden yapıldığı için suya dayanıklı bir profil çiziyor.

Ayakkabılar 2016 yılının ilkbaharında piyasaya sürülecek.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın