AllShare Cast (Screen Mirroring ) özelliği nasıl kullanılır?

Now Reading
AllShare Cast (Screen Mirroring ) özelliği nasıl kullanılır?

AllShare Cast uygulamaları fotoğraflarınızı, videolarınızı, sunumlarınızı ve hatta video oyunlarınızı büyük ekrana kablosuz ağ üzerinden hızla göndermenizi sağlar. AllShare Cast Dongle, ekranınızı paylaşmak üzere bir HDTV’ye bağlanmanıza olanak verir.

Cast DongleAllShare Cast Donge cihazını HDTV’nize bağlamak için aşağıdaki adımları uygulayın:

•ADIM

Seyahat tipi şarj aletini AllShare Cast Dongle üzerindeki güç bağlantısına bağlayın. Durum göstergesi üç-dört saniye sonra kırmızıya döner.

•ADIM

HDMI kablosunu AllShare Cast Dongle cihazına ve bir HDTV’ye bağlayın.

•ADIM

HDMI kablosu tarafından kullanılan giriş bağlantı noktasını eşitlemek içinHDTV’niz üzerindeki kaynak girişini değiştirin.

•ADIM

Durum göstergesi kırmızı yanıp sönmeye başlayınca (bu durum 30 saniye sürebilir) Reset butonuna basın. Durum göstergesi mavi yanmaya başlayacaktır.

•ADIM

Cihaz üzerinde,  Apps (Uygulamalar) > Settings (Ayarlar) > More settings (Daha fazla Ayar) > AllShare cast seçeneklerine dokunun.

•ADIM

Listeden AllShare Cast Dongle seçeneğini seçin. Güvenlik cihazının (dongle) adı HDTV’nin üzerinde belirecektir.

•ADIM

Cast Dongle1Artık cihazınız bağlanacaktır ve ekranınız otomatik olarak paylaşılacaktır.Başarılı bir bağlantı gerçekleştirdiğinizde, ekranın en üst kısmında AllShare ikonu görülür.
[td_smart_list_end]
Not : Söz konusu aktarma merkezinden tek seferde tek bir cihaz eşleştirilebilir ve kullanılabilir. AllShare Cast Dongle cihazına bir cihaz daha bağlamak için Durum gösterge ışığı kırmızıya dönene kadar Reset butonunu basılı tutun.

Uyumlu Model Bilgisi
GT-I9300, GT-I9500, GT-N7100, SM-N9000Q

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
50%
Bu olmamış!
50%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın