Ana sayfa Yardım AllShare Cast (Screen Mirroring ) özelliği nasıl kullanılır?

  AllShare Cast (Screen Mirroring ) özelliği nasıl kullanılır?

  228
  0
  ➹ PAYLAŞ

  AllShare Cast uygulamaları fotoğraflarınızı, videolarınızı, sunumlarınızı ve hatta video oyunlarınızı büyük ekrana kablosuz ağ üzerinden hızla göndermenizi sağlar. AllShare Cast Dongle, ekranınızı paylaşmak üzere bir HDTV’ye bağlanmanıza olanak verir.

  Cast DongleAllShare Cast Donge cihazını HDTV’nize bağlamak için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1•ADIM

  Seyahat tipi şarj aletini AllShare Cast Dongle üzerindeki güç bağlantısına bağlayın. Durum göstergesi üç-dört saniye sonra kırmızıya döner.

  2•ADIM

  HDMI kablosunu AllShare Cast Dongle cihazına ve bir HDTV’ye bağlayın.

  3•ADIM

  HDMI kablosu tarafından kullanılan giriş bağlantı noktasını eşitlemek içinHDTV’niz üzerindeki kaynak girişini değiştirin.

  4•ADIM

  Durum göstergesi kırmızı yanıp sönmeye başlayınca (bu durum 30 saniye sürebilir) Reset butonuna basın. Durum göstergesi mavi yanmaya başlayacaktır.

  5•ADIM

  Cihaz üzerinde,  Apps (Uygulamalar) > Settings (Ayarlar) > More settings (Daha fazla Ayar) > AllShare cast seçeneklerine dokunun.

  6•ADIM

  Listeden AllShare Cast Dongle seçeneğini seçin. Güvenlik cihazının (dongle) adı HDTV’nin üzerinde belirecektir.

  7•ADIM

  Artık cihazınız bağlanacaktır ve ekranınız otomatik olarak paylaşılacaktır.Başarılı bir bağlantı gerçekleştirdiğinizde, ekranın en üst kısmında AllShare ikonu görülür.


  Not : Söz konusu aktarma merkezinden tek seferde tek bir cihaz eşleştirilebilir ve kullanılabilir. AllShare Cast Dongle cihazına bir cihaz daha bağlamak için Durum gösterge ışığı kırmızıya dönene kadar Reset butonunu basılı tutun.

  Uyumlu Model Bilgisi
  GT-I9300, GT-I9500, GT-N7100, SM-N9000Q

  Bir Cevap Yazın