Apple Music Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Now Reading
Apple Music Türkiye’de kullanıma sunuldu.

2015 Haziran ayında tanıtılıan Apple Music, Türkiye ‘deki serüvenine dün gece itibari ile başladı. Dün akşam saat 21:00 sularında Apple Music, Türkiye ‘de kullanıma sunuldu.

Apple Music ‘te 30 milyondan fazla şarkı mevcut.

Ücretsiz Kullanım

Üç aylık ücretsiz deneme üyeliğiniz kapsamında iPhone, iPad, iPod touch, Mac, PC, Android ve yeni Apple TV’nizden Apple Music deneyimine erişebilirsiniz. Üç aylık deneme sonrası uygulamayı ücretli olarak kullanabilecek siniz. Bireysel üyelik 9,99TL, Aile İçi Üyelik ücreti ise 14,99TL olarak belirlenmiş.

 • Bireysel Üyelik Tüm Apple Music arşivine, uzmanların önerilerine, seçtiğimiz en yeni ve en iyi müziklere erişin ve radyo istasyonlarımızda sınırsız şarkı atlama hakkına sahip olun.
 • Aile İçi Üyelik  Aile İçi Paylaşım sayesinde ailenizin altı üyesi, hesaplarını paylaşmak zorunda kalmadan, iTunes, iBooks ve App Store’dan satın aldıklarını paylaşabilir. Tüm alışverişlerinizi tek bir kredi kartıyla ödeyip, çocuklarınızın harcamalarını kendi aygıtınızdan onaylarsınız. Fotoğraflarınızı, aile takviminizi ve çok daha fazlasını paylaşarak hep iletişim halinde kalabilirsiniz.

Üyelik avantajları

Apple Music radyo istasyonlarını dinleme
Apple Music arşivinden sınırsız müzik dinleme
Apple Music içeriklerini arşivinize ekleme
Çevrimdışı dinleme için kaydetme
Uzmanlardan müzik önerileri alma

Apple Music  #SSS

 • iTunes arşivime ne olacak?

iTunes arşiviniz hâlâ size ait. Apple Music’ten ve Mac veya PC’nizdeki iTunes uygulamasından tüm koleksiyonunuza erişebilirsiniz.

 • Apple Music, kişisel arşivimdeki şarkıları nereden biliyor?

Apple Music’e üye olduğunuzda, tüm arşiviniz iCloud’da saklanır. Koleksiyonunuzdaki parçaların Apple Music arşivinde olup olmadığını kontrol ederiz. Eğer oradalarsa, o parçaları doğrudan buluttan dinleyebilirsiniz. Kataloğumuzda olmayan parçalara sahipseniz, onları Mac veya PC’nizdeki iTunes’dan yükleriz. Böylece hepsi iCloud’da saklandığından, aygıtlarınızda yer kaplamazlar.

 • Apple Music, Apple Watch ile çalışıyor mu?

 • Apple Music’e üye olduğunuzda, müziklerinizi Apple Watch’unuza eşzamanlayabilir ve çalabilirsiniz. Üstelik, eşleştirilmiş iPhone’unuz yakınınızda olmadığında bile.

 • Apple Music, benim ülkemde kullanılabiliyor mu?

Apple Music, 100’ün üzerinde ülkede kullanılabilecektir.

 • Apple Music, Android telefonlarda çalışıyor mu?

Evet, Android için Apple Music’i kullanıma sunmaktan heyecan duyuyoruz. Beta sürümünü kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 • Aile içi üyelik planı nasıl çalışıyor?

Ailenizin altı üyesi, tüm Apple Music arşivinden ve sınırsız dinleme deneyiminden faydalanabilir. Tek yapmanız gereken, iOS aygıtınızda veya Mac’inizde iCloud Aile İçi Paylaşım ayarlarını yapmak ve aile üyelerini davet etmek.

 • Apple Music, iTunes Match ile çalışıyor mu?

Evet. Apple Music ve iTunes Match’i birlikte kullanma seçeneğine sahipsiniz.

Apple Music ve iTunes Match’in, iCloud Müzik Arşivi’nizde bulunan müziklere tüm aygıtlarınızdan nasıl erişim sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Apple Music, gizliliğimi nasıl koruyor?

Apple Music, hem üyelerinin hem de üye olmayan kişilerin gizliliğini koruma konusunda kararlıdır. Tüm ayrıntılar için lütfen Gizlilik Politikası’nı inceleyin.

Gizlilik hakkında daha fazla bilgi edinin

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın