Apple; Pil Servis ve Geri Dönüştürme İşlemleri

Now Reading
Apple; Pil Servis ve Geri Dönüştürme İşlemleri

Tüm şarj edilebilir piller, sınırlı bir kullanım süresine sahiptir. Bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizin kullanım süresi, aygıtınızı nasıl kullandığınıza ve aygıtınız için seçtiğiniz ayarlara göre değişir.

Servis işlemi için Apple’a veya yetkili bir servis sağlayıcısına danışın.

Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş olabilir. Yerleşik lityum iyon polimer pile sahip ürünlerde, piller Apple veya yetkili bir servis sağlayıcısı tarafından değiştirilmelidir. Türkiye’de satın almış olduğunuz ürünler, Türkiye’de geçerli olan tüketici kanunu kapsamındadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık garanti, arızalı pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.

Piliniz 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin €%80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Bir yıllık garanti (Apple Watch ve Apple Watch Sport için geçerlidir) ve iki yıllık garanti (Apple Watch Edition için geçerlidir), arızalı pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.

Piliniz 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık garanti, arızalı pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.

Piliniz 400 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık garanti, arızalı pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.

Piliniz 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin €%80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık garanti, arızalı pilin değiştirilmesini de kapsar. Apple, yerleşik pile sahip tüm MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar için pil değiştirme hizmeti vermektedir.

Sorumluluğunuzun bilincinde olunuz.

Pilleri doğrudan çöpe atmak hem çevre hem de canlılar için tehlikelidir. Apple pillerinizi servis işlemleri için yalnızca Apple’a veya Apple yetkili servis sağlayıcılarına götürerek, eski pillerin dünyamıza saygılı bir biçimde geri dönüştürüldüğünden emin olabilirsiniz.(Apple ‘ın iddiası bu yönde)

Pili dahil olmak üzere aygıtınızın tamamını Apple aracılığı ile geri dönüştürebilirsiniz.
Apple’ın geri dönüştürme programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıya tıklayınız.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın