Bukoli.com; internetten alışveriş teslimatında yeni bir model!

Now Reading
Bukoli.com; internetten alışveriş teslimatında yeni bir model!

Günümüz koşullarında internetten alışveriş hiç olmadığı kadar kolay hale geldi. Fakat internetten alışverişte satın aldığınız ürünün size teslim edilene kadar geçen süre diğer en büyük aşama olarak kabul edilebilir. Hiç kuşkusuz paketimizin en erken ve güvenli şekilde elimize ulaşması en büyük isteğimizdir.

Borusan Grubu bu alanda inovatif bir yaklaşım sergiliyerek Bukoli projesini 7 ekim 2015 tarihinde düzenlediği lansman etkinliğinde hayata geçirdi. Bukoli sayesinde kargo şirketleri ile yaşadığınız klasik problemleri (paketi getirdik evde yoktunuz,teslim almak için şubeye gelir misiniz…) artık yaşamayacaksınız.

BUKOLİ NEDİR? bukoli.com
Bukoli, internetten aldıklarını anlaşmalı noktalarıyla ister haftasonu, ister mesai sonrası teslim almanı sağlayan yepyeni bir sistem.
Yani şimdi evinin dibinde, yolunun üstünde, iş yerinin çaprazında bir Bukoli Noktası varken, sen neden evde ya da işte koli bekleyesin?
Bukoli Noktası’nda kolin seni beklesin.
Daha açıklayıcı olmak gerekirse;
Siparişlerinizi teslim almak için seçeceğiniz ev ya da iş adresinizin yerine, bu modelde Bukoli noktalarını seçiyorsunuz. Bakkal/market, telefon ve telefon aksesuarları satan iletişim noktaları, kırtasiye, çiçekçi, petshoplar artık aynı zamanda Bukoli noktası olarak da hizmet veriyorlar.
İnternet alışverişini yapan kullanıcı kendisine en yakın teslimat noktasını seçerek, siparişinin bu noktaya teslim edilmesini sağlıyor. Sonrasında da ister hafta içi mesai sonrası ister hafta sonu seçtiği Bukoli noktasına geçerken uğrayıp ürününü teslim alabiliyor.

Bukoli güncel durumu:
İstanbul ‘da 33 ilçede 480 noktada faaliyetini sürdürüyor.

Bukoli hedef :
5 yıl sonunda İstanbul’da 2.500 noktaya ulaşmak.
1,5 yıl içerisinde de İzmir, Ankara, Bursa, Antalya’da hizmet vermek.

bukoli1

7/24  SERVİS YAPABİLEN AKILLI MAKİNELER

 

 

Ayrıca; 7/24 paket teslimatı yapabilecek olan akıllı makinalar. İşlek cadde ve meydanlara konumlandırılması planlanan makineler ile kullanıcılar ürünlerini istedikleri zamanda teslim alabilecekler. Bukoli ile aynı zamanda esnaflar da ek gelir ve yepyeni müşterilere ulaşma imkanına sahip oluyor.

ANLAŞMALI NOKTALAR

 

 

Bukoli, şu anda 1v1y.com, Babil.com, hızlıal.com, kitapyurdu.com, e-bebek.com, sachane.com, bikutumutluluk.com, evidea.com ve lilakutu.com’da aktif olarak çalışıyor.
Markafoni’nin de çok yakında Bukoli ile teslimat seçeneceği sunacak.

Bukoli SSS

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
100%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın