1. Meizu PRO 5
 2. Cihazlar
 3. MEIZU
 4. Meizu PRO 5

Meizu PRO 5

Meizu PRO 5
Brand: MEIZU
Category: TELEFON
 • İŞLETİM SİSTEMİ: Android OS, v5.1 (Lollipop)
 • İŞLEMCİ: Dört çekirdekli 1.5 GHz Cortex-A53 ve Dört çekirdekli 2.1 GHz Cortex-A57
 • RAM: 3/4 GB RAM
 • HAFIZA: 32/64 GB
 • KAMERA: 21 MP
 • PİL: Li-Ion 3050 mAh

teknowanted (TW) PUANLAMASI

✎İNCELEME EKLE bölümünde bu cihaza puan★ verin.

8.0 4.0 2
 • Yenilikçilik 5 / 10
 • Tasarım 8 / 10
 • Ekran 8 / 10
 • Kamera 8 / 10
 • Performans 8 / 10
 • Pil 8 / 10

PRO 5
mükemmellik peşinde

Get insight into the needs of users to find any imperfection. Approach the
ultimate by action, but recognize imperfections; impress consumers with
honesty, and overcome any imperfection.This is how we have changed and
what we have adhered to for over 12 years. As a result we have rediscovered
ourselves and created a new high-end product. Change and invariability for
Meizu concentrate here.

5.7 inç 1080P ekran görünüyor daha iyi ve daha dayanıklı

5.7-inç büyüklüğünde AMOLED ekran, daha fazla içerik sunmak güç tasarrufu ve daha uzun pil ömrü sağlamak için daha geniş bir görüş alanı ekler. Meizu bir tanıtım dublör oluşturmak için teknik özelliklere kullanmayı tercih, ama gerçek bir kullanıcı deneyimi başlar vermedi. Örneğin, yeniden ayarlanmış delta soğuk renk AMOLED ekranı gözler için daha uygundur.10000: 1 kontrast oranı ve% 100 NTSC renk gamının, AMOLED ekranı da oldukça güzel olabilir.

snowmou

MX5 özel taarım Metal çerçeve

Yenilik her zaman açık değildir, ama sadece tek bir yürütme ile PRO 5 vücut dokusu büyük bir fark gösterir. Özelleştirilmiş bir elmas bıçak mekanik ve el parlatma mükemmel yuvarlak yay sağlayan, doğru 0.02 mm kalınlığında püskürtme beş kat yüzeyi pürüzsüz ve daha dayanıklı hale getirir, 3D üç kez parlatma, daha göz kamaştırıcı kırparak vücut narin ve sert yapar yapar. Meizu metal zanaat anlayışı yüksek lisans PRO 5 çeşitli değişiklikler ve yükseltmeleri somutlaşan edilir.

Performansı rakiplerine göre çok daha güçlü

Bu dört benzersiz yönleri yükseltilmiş Sensör Hub ile birlikte daha rekabetçi hale getirmek için, PRO 5 entegre edilmiştir: Bir Exynos 7420 8 çekirdekli 64-bit işlemci, 8 çekirdekli Mali-T760 grafik render, 14nm 3D FinFET işleme teknolojisi, daha hızlı ve daha fazla güç-verimli LPDDR4 bellek ve UFS 2.0 flash bellek.

mTouch 2.1 her zamanki gibi güvenli ve hissiyatı daha iyi

PRO 5 güvenliğini sağlamak öncül altında, parmak izi modülü doğruluk ve tepki hızını artırmak için Parmak İzi Kartları parmak izi sensörü en son nesil kullanır. Panasonic ve büyük bir metal alanı ve uzun anahtar seyahat ile PRO 5 parmak izi modülü için diğer tanınmış tedarikçilerin tedarik bileşenleri, basınç aynı miktarda kullanarak dokunma henüz yumuşak, gerekli kuvvet daha düzgün hale.

Hi-Fi Ses 2.0

Meizu MX4 Pro, biz yaratıcı normalde yalnızca bir Hi-Fi oynatıcı kullanılan ES9018K2M ve OPA1612 unsurları kullanılmıştır. Bu yıl, biz bu temel üzerinde kriter düzeyde Solo amp devresi eklenmiş ve NXP yüksek akım transistör dört çift ekledi. Sonuç olarak, PRO 5 sürücü yeteneği büyük ölçüde artmıştır, geçici performans ve mükemmel ses bile high-end kulaklık kolaylıkla herhangi bir görevi başarmak olabilir, güçlü ve doğru.

Kamera: Daha hızlı

PRO 5 yeni SONY IMX 230 ve Exynos 7420 yüksek hızlı ISP tam boy sıfır gecikme deklanşör bir gerçeklik yapar sahiptir. Buna ek olarak, PRO 5 kamera da lazer destekli anlamlı karmaşık ışık koşullarında odaklama hızını artırmak için odaklama PDAF odaklama faz ve bütünleştirir. . Dikkatle tasarlanmış LARGAN 6P lensler büyük ölçüde çözünürlüğü artırmak
Not: dıştaki PRO 5 safir koruyucu lens kullanır

21.16 megapiksel Hız
odaklama ve istikrarlı görüntüleme

Biz PRO 5 Sadece bir telefon olmadığını düşünüyorum. Bu çoğu zaman güvenilir bir ortak gibi daha var. Biz kolay kullanılır ve iyi performans, ve güzel anları her zaman kayıt kapasitesine sahip olacağını umuyoruz. Yani, PRO 5 PDAF odaklama faz ve lazer destekli eş zamanlı olarak odaklanarak, yanı sıra geleneksel kontrast odaklama taşır. Bu PRO 5 çok kısa bir süre içinde çeşitli senaryolarda odaklama kesin tamamlamak ve herhangi bir güzel anları kaçırmayın anlamına gelir. PRO 5 renk ve görüntü ifadesi, yeni bir CMOS ve deneyimli rehberlik ile birlikte bütün tanıtan, hala güçlü olduğunu. Ve Samsung (ISP) güçlü 14-bit çift kanal önizleme ve sürekli tüm 21.16 megapiksel yakalayabilir. Bu “Pro” denir neden tam da budur.

Dual cards dual standby dual 4G

The PRO 5 has a faster 4G network downloading speed, and supports the LTE Cat.6 standard, with downlink peak speeds up to 300Mbps1 in the TDD LTE 4G frequency band. The superb dual Nano-SIM card design is inherited from and exactly the same as the MX5. In addition, the PRO 5 also uses the latest VoLTE technology2 to make switching between voice and data networks smoother. ET technology is supported, which can greatly reduce power consumption.

Remark:
1. The above data were gathered in a lab environment, the actual will be subject to the conditions of the local operators.
2. VoLTE will be added after the subsequent firmware update
http://www2.res.meizu.com/en/videos/pro5/papa1.mp4

24W mCharge 2.0

mCharge artık daha üstün ve MX5 ve 18W hızlı şarj ile karşılaştırıldığında% 25 en yüksek performans up ile, 24W hızlı şarj kadar destekler. Şarj 30 dakika pil kapasitesinin% 65’ine kadar verecektir. PRO 5 de tamamen PD anlaşması çerçevesinde şarj destekler ve hızlı şarj fonksiyonu sağlar. Buna ek olarak, biz de güvenle şarj hızlı etkinleştirmek ve pil ömrü artı ikincil aşırı gerilim akım koruma uzatmak için, pil gücü ve gerilim hassas izleme için ayrı bir TI BQ27532 güç ölçüm çipini kullanırlar.
* Uzun bir süre şarj çok yaparsa Sıcak, PRO 5 otomatik 18W yüksek hızlı hızlı şarj modu seçecektir. Bu şekilde şarj hızı ve sıcaklık en iyi dengeyi sağlıyor.

En uzun pil ömrü ile Magic telefon – Meizu

Hatta böyle güçlü performans, son derece yetkin işlevsellik ve çok mükemmel özellikleri ile, PRO 5 pil ömrü açısından hala olağanüstü. 3050mAh tipik bir kapasite değerine sahip batarya telefona yerleşiktir ve SONY / ATL hızlı şarj hücre kullanılır. Gelişmiş 14nm teknolojisi işlemci kullanarak, düşük güç 1080P AMOLED ekranı, düşük voltajlı LPDDR4 hafıza yanı sıra (derin Android 5.1 dayalı geliştirilen) özelleştirilmiş Flyme sistemi, güç tüketimi önemli ölçüde en sihirli verimli Meizu oluşturmak indirgenir telefon.

Customized ball cutter with 1mm diameter
Miraculous arc and hand feel

In order to pursue a unified and comfortable feel, we designed 0.1mm integral sinking in the upper and lower sections of the PRO 5 and then applied the baking varnish to form a straight line with the middle of the phone. For cutting to an ultra-thin 0.1mm, the most difficult thing is how to realize the smooth transition of the 4R corners on the phone body. So, we customized a ball cutter with a diameter of 1mm and spent more than 30minutes in processing processes to complete repeated andprecise polishing. Although the 0.1mm thickness is difficult to be seen by the naked eye, it still gives us what we care most about which is the wonderful feeling of the PRO 5 in your hand.

İyi tasarlanmış hafif eğri

Telefon boyutu 5.7 inç ulaştığında, elinizde nasıl hissettiğini dikkate alınması gereken temel tasarım faktörüdür. Herhangi bir boyut değişikliği, telefon gövdesinin ve arabirimi için, parmak ve avuç içi dokunmatik yeniden ele alınacaktır. Statik duygu dışında kullanılan avuç içi ile dinamik sürtünme de dikkate alınacaktır. Telefonun sprey kalitesi, malzeme sönümleme, tekrarlanan değişiklik ile birlikte, bu hafif ve zarif eğri tutarak ve oldukça keyifli kullanmadan yapmak için yapılabilir.

Entegre kavisli yüzey cam

2.5D kavisli yüzey cam komple telefonun mükemmel entegrasyonu gerçekleştirmek için son halkasıdır. Metal telefon gövdesinin zarif eğri 2.5D camın eğri yüzey kenarı ile bağlanır mükemmel yan kenarından kenarına vurgulamak Pah iner ve. Bu insanlar hayran ve ona dokunmak isteyen yapar amber bir parçası gibi görünüyor entegre telefon oluşturur.

Yeni tasarlanmış yan oluk

Mükemmellik peşinde sadece ama aynı zamanda her hazırlanmış detay üzerinde, vücut eğrisinde yansıtılmaz. Biz yan vurgulamak oluk hacim ve güç anahtarı koydu.Bu göze çarpmayan bir değişiklik, tüm telefon vücudu embellishes kalmıyor aynı zamanda büyük ölçüde basarak duygu geliştirir. Her basın sırasında esneklik ve kademeli bir duygu kesin ve nokta olduğunu.

Yeni logo Yeni görüntü, yeni Meizu

Biz PRO 5’in sade tasarım stili yeni logosu dengeli olarak yeni bir logo tasarımı ustalıkla ince harflerle uygulanan ve tam olarak aynıdır pürüzsüz ve yuvarlak bir kelime açısı ile eşleşti PRO 5. yeni VI kullanın ve yazı genç ve misafirperver sabit iken.

Siyah deri paketleme

Biz Meizu serisi için yeni bir ambalaj tasarlamıştır. Ambalaj kutusunun bütün şekli kare yüzey yumuşak ve rahat el hissi elde etmek için bir deri benzeri bir malzemeden imal edilir. PRO 5 kelime kara kutu yüzeyinde yazılıdır. Bu, derin zarif ve parlak olduğunu.Kutusu kapağı açıldığında, USB Tip-C kablosu dairesel sarıcı etrafında sicim olacaktır.Bu derli toplu ve şık bir görünüm elde etmek cep telefonu ve şarj cihazı ile birlikte kutuya koymak olacaktır. It Pro serisi Meizu high-end ruhunu aşağıdaki gibi, Meizu M8 düşünüyorum yapacaktır.

Meizu PRO 5 - CİHAZI DEĞERLENDİR

Kullanıcı oyları

Kullanicilar tarafindan verilen toplam 2 oy ortalaması.

> 7.7
 • Yenilikçilik 5 / 10
 • Tasarım 8.5 / 10
 • Ekran 8 / 10
 • Kamera 8.5 / 10
 • Performans 8 / 10
 • Pil 8 / 10
Post a Review Yorumlarinizi saygi cercevesinde yazmanizi rica ederiz.
 1. Emre

  8.4 4.2 5

  Ucuz ve kaliteli

  Bu telefon fiyatına göre oldukça üstün özelliklere sahip. tasarımıda güzel bence

  • Yenilikçilik
   5 / 10
  • Tasarım
   9 / 10
  • Ekran
   8 / 10
  • Kamera
   9 / 10
  • Performans
   8 / 10
  • Pil
   8 / 10
 2. Ferdi ce

  8.0 4.0 5

  Samsung almayın

  Note 5 ile kıyaslarsak hiç bir eksiği yok. hatta arttırılabilir hafızada var ve ucuz.

  • Yenilikçilik
   5 / 10
  • Tasarım
   8 / 10
  • Ekran
   8 / 10
  • Kamera
   8 / 10
  • Performans
   8 / 10
  • Pil
   8 / 10
 • Add a Review

  Please post a user review only if you have / had this product.

 • Rate this Product

 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6 / 10 based on your selection

Meizu PRO 5 - TEKNİK ÖZELLİKLER

GENEL

 • Cihaz tipi
  MOBİLE
 • Açıklandı Ürünün lansman yapıldığı tarihtir.
  01 Eylül, 2015
 • Durum Cihazınızın satışa sunulduğu tarihtir.
  Mevcut. 2015 Ekim Çıkış

TASARIM

 • Tasarım tipi Ürünün kasa tipinin durumudur. 3 gurupta ayrıştırılmıştır. Katlanabilir, Kaydırmalı tip ve tek gövde olarak belirtilmektedir.
  Tek kasa
 • Kalınlık
  156.7 x 78 x 7.5 mm
 • Ağırlık Ürünün ağırlığı gram olarak belirtilmiştir.
  168 gr
 • Renk RENKCihazınızın satışa sunulan renk çeşitliliğidir.
  Gri
  Altın
  Gümüş
  Siyah / Gümüş

PLATFORM

 • İşletim sistemi İşletim sistemi, bilgisayar donanımının doğrudan denetimi ve yönetiminden, temel sistem işlemlerinden ve uygulama programlarını çalıştırmaktan sorumlu olan sistem yazılımıdır. En yaygın kullanılan işletim sistemlerine örnek olarak; Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Android ve iOS örnek verilebilir.
  Android v5.1 (Lolipop)
 • Arayüz Telefon kullanırken kullanıcı tarafından çalıştırılmasını sağlayan, çeşitli resimlerin, grafiklerin, yazıların yer aldığı ön sayfa.
  Flyme 5.0
 • Chipset Chipset ya da Yonga seti bilgisayarın anakartı üzerindeki temel ve bütünleşik arabirimleri yöneten ve bunlar arasındaki veri akışını sağlayan bir çeşit işlemcidir.
  Exynos 7420
 • CPU CPU Çalıştırılmakta olan yazılımın içinde bulunan komutları işler. Central Process Unit (CPU)
  Dört çekirdekli 1.5 GHz Cortex-A53 ve Dört çekirdekli 2.1 GHz Cortex-A57
 • GPU GPU Grafik İşleme Ünitesi ya da kısaca GPU (İngilizce'de Graphics Processing Unit kelimesinin kısaltılmışı), kişisel bilgisayar, iş istasyonları veya oyun konsollarında grafik yaratımı için kullanılan aygıttır. Modern GPU'lar bilgisayar grafiklerini işleme ve göstermekte son derece verimlidir ve yüksek paralel yapıları kompleks algoritmalar için CPU dan daha etkin kılar. GPU ekran kartının hemen üstünde olabileceği gibi anakarta entegrede halde de olablir. Yeni masaüstü bilgisayarların ve laptopların %90'ından fazlasında özel GPU'lardan çok daha güçsüz olan entegre GPU'lar kullanılmaktadır.
  Mali-T760MP8
 • RAM RAM Rastgele erişimli bellek(İngilizce: Random Access Memory, RAM) mikroişlemcili sistemlerde kullanılan bir tür veri deposudur. Buna karşın diğer hafıza aygıtları (manyetik kasetler, diskler) saklama ortamındaki verilere önceden belirlenen bir sırada ulaşabilmektedir, çünkü mekanik tasarımları ancak buna izin vermektedir. RAM, genellikle bilgisayardaki ana hafıza ya da birincil depo; yükleme, gösterme, uygulamaları yönlendirme ve veri için çalışma alanı olarak düşünülür. Bu tip RAM genelde tümleşik devre biçimindedir. Yaygın olarak hafıza çubuğu veya RAM çubuğu isimleriyle anılır çünkü devre kartı üzerine, küçük devreler halinde, plastik paketleme yardımıyla birkaç sakız paketi boyutundadır. Çoğu kişisel bilgisayarda RAM eklemek veya değiştirmek için yuva bulunur.
  3/4 GB RAM
 • Dahili hafıza Çıkarılabilir Memory Stick™’e gerek kalmadan depolama imkanı sağlayan yerleşik bellektir.Dijital fotoğraf makinelerinin artık yedek saklama çözümü sağlamak için dahili bir belleği vardır. Birçok Cyber-shot fotoğraf makinelerinde bellek boyutu en az 32MB’dir.
  32/64 GB
 • Harici kart girişi Harici hafızaCihazınızın arttırılabilir hafızasıdır. Cihazı desteklediği maksimum değerde hafızasını yükseltebilir siniz.
  microSD 128 GB'a kadar
 • Diğer Sensörler
  Parmak izi
  ivmeölçer
  jiroskop
  yakınlık
  pusula

SENSÖRLER

 • Göz taraması (Iris scanner) İrislerinizdeki desen yapıları yalnızca size özgüdür ve kopyalanması neredeyse imkansızdır, yani iris kimlik doğrulama, telefonunuzu kilitli tutmak ve içeriklerini gizli tutmak için en güvenli yollardan biridir.
 • Parmak izi Fingerprint
 • İvmeölçer (Accelerometer) Eğim ve hareketleri ölçen sensörlerdir.
 • Jiroskop (gyro) Yön ölçümü veya ayarlamasında kullanılan, açısal momentumun korunması ilkesiyle çalışan sensördür. Jiroskoplu mobil cihazlar, oyunlarda daha fazla performans, uygulamalarda ise telefonun konumsal ve hareketsel yönünü hesaplamayı sağlar.
 • Yakınlık (proximity) Belirli uzaklıktaki cisimleri algılayan sensördür. Örneğin telefonu kulağınıza yanaştırdığınızda ekranın kapanmasını sağlar.
 • Pusula (compass) Dünyanın manyetik çekim alanından faydalanarak Kuzey 'i tespit eder ve buna göre yön belirlenmesine yardımcı olur.
 • Barometre (barometer) Hava basıncını ölçen sensörlerdir. Genelde doğa sporlarına ilgi duyanların ihtiyaç duyduğu sensörlerdir. Yüksek rakımlı tepe yürüyüşlerinde faydalı olmaktadır.
 • Kalp Atış Hızı (heart rate) Kalp atışını dakika üzerinden (BPM) ölçmektedir. Sensöre parmağınızı yerleştirmeniz durumunda devreye girerek kalp atış hızınızı ölçmeye başlar. Bu sensörle, spor yaparken veya günlük yaşamda hayati organlarınızı takip edebilirsiniz.
 • Hall Manyetik alanı algılayarak çalışan sensördür. Kullanım alanı; kapaklı kılıf kukkanıldığında kapağı açtığınızda telefonun çalışır konuma gelmesini sağlayan sensördür.

EKRAN

 • Ekran tipi TFT (Thin Film Transistor) IPS (In-Place Switching) OLED (Organic Light Emitting Diode) AMOLED (Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode) Super AMOLED (an even advanced version of AMOLED)
  AMOLED
 • Ekran boyutu
  5.7 inç (~% 73.3 ekranın gövdeye oranı)
 • Çözünürlük Merkezi işlem birimi
  1080 x 1920 piksel
 • PPİ İngilizce “Pixel-per-inch (İnç başına düşen piksel, piksel hassasiyeti, piksel yoğunluğu)“in kısaltılmışıdır ve bir inçlik kısımdaki (2,54cm) piksel yoğunluğunu tanımlar. Buradan, düz ve doğru bir mantıkla, “PPI değeri ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi ve keskin görüntü.” sonucunu çıkarabiliriz.
  ~ 386 ppi
 • Ekran koruma EKRAN KORUMACihazınızın ekranının fiziksel şartlara karşı dayanıklılığıdır.
  Corning Gorilla Glass 3

KAMERA

 • Arka Kamera Telefonunuzun ana kamerası olarak adlandırılan , cihazın arka bölümünde bulunan kameradır.
  21 MP
 • Arka Kamera özelliği
  1 / 2.4 'sensör boyutu
  geo-tagging
  dokunmatik odaklama
  yüz tanıma
  HDR
  panorama
  çift LED (çift tonlu) Flaş
  faz algılama ve lazer otofokus
 • Ön kamera
  5 MP
  1080p @ 30fps
 • Ön kamera özelliği
  5248 x 3936 piksel
 • Video
  2160p @ 30fps

MEDİA

 • Titreşim
 • FM Radyo Telefonunuzda internet bağlantınız olmadan radyo kullanmanıza imkan tanıyan sistemdir.
  VAR

BAĞLANTI

 • Bluetooth 2.4 GHz'lik frekans bandını kullanan radyo frekansları üzerinden veri aktarımı sağlayan evrensel kablosuz veri iletim sistemidir.
  v4.1, A2DP, LE
 • Wi-fi “Wireless Fidelity” kelimelerinin kısaltması olup kablosuz bağlılık veya kablosuz bağlantı anlamına gelir.
  Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac
  dual-band
  WiFi Direct
  hotspot
 • USB "Universal Serial Bus" teriminin kısaltmasıdır ve bir çeşit veriyolu standardını tanımlamak için kullanılır. Bu veriyolunun yardımıyla, teorik olarak 127 farklı cihazı sisteme bağlamanız mümkün olabilir. 'nin sunduğu veri transfer hızı. seri ya da paralel bağlantılara oranla çok daha yüksektir. Günümüzde piyasaya sürülen harici donanımların büyük çoğunluğu, bilgisayar bağlantısı için veriyolunu kullanmaktadır.
  Type-C 1.0 reversible connector
 • GPS (Global Positioning System) Küresel Konum belirleme Sistemi, dünya çapında uydu ağŸı ile çalışŸan navigasyon sistemi, araba seyir sistemi
  VAR
 • NFC NFC yani Near Field Communication ve Türkçe ismiyle Yakın Alan İletişimi, yeni nesil bir kablosuz iletişim teknolojisidir. NFC teknolojisi temelde, NFC standartlarına uyumlu elektronik cihazlar arasında yakın mesafeli haberleşmeyi sağlar.
  VAR
 • Jack girişi Telefonunuzu kulaklık girişi bölümüdür.
  3,5 mm

NETWORK

 • 2G Network 2G İkinci nesil mobil iletişim teknolojilerine verilen kısaltmadır. Dünyada küresel anlamda en çok kullanılan 2G iletişim standardıdır. 2G’nin 1G’ye kıyasla farkı analog yerine sayısal veri tabanlı olmasıdır. Daha iyi bir ses kalitesine sahiptir. SMS bu standardın sağladığı bir uygulamadır. 8-13 kb/s veri hızına sahiptir. GPRS(General Packet Radio Service) 2G teknolojisi üzerinden paket anahtarlamalı olarak veri iletimi sağlayan ek bir teknolojidir. Genellikle cep telefonları ve internet arasında, küçük veri paketlerinin transferi amacıyla kullanılır. 2G GSM’ye oranla Veri akışını saniyede 30-50 kbit’e kadar hızlandırmıştır. bu teknoloji sayesinde mobil cihazlarda internet dünyasının ayak seslerini duyulmaya başlanmıştır.
  GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
 • 3G Network Küresel iletişim satandart’ı GSM teknolojisine sahip 2G’ nin gelişmiş bir üst versiyonudur. Bu gelişmiş sistem içinde; HSPA : ( High-Speed Packet Access) HSDPA : (High Speed Downlink Packet Access)HSUPA : (High Speed Uplink Packet Access) protokolü yer alır. 2G de veri transferi GPRS üzerinden gerçekleşirken, 3G de ise HSDPA ve HSPA+ protokolü üzerinden gerçekleşir. Bu protokoller sayesinde veri hızı 21 mbps hızına ulaştırmıştır. Bu teknololoji sayesinde Ses, data, video ve uzaktan yönetim gibi gelişmiş multi-medya; e-posta, web sayfası görüntüleme, faks, videokonferans gibi özellikleri kullanabiliriz. Ayrıca 3G ile cepten Facebook hesabınıza bakabilir, Google’da bir şey arayabilir, e-postalarınıza ulaşabilir televizyon seyredebilir, video izleyebilir, görüntülü konuşabilir, yüksek hızda film veya şarkı indirebilirsiniz.
  HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - M576 model
  TD-SCDMA 1880 / 2010 - M576 model
 • 4G Network 4G; 2G ve 3G’nin devamı bir teknolojidir daha gelişmiş olan bu teknolojiyi iki ayrı kablosuz bağlantı sistemi desteklemektedir. WİMAX ve LTE bu iki sistem birbirini tamamlamaktadır diyebiliriz.
  LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) - M576 model
 • SIM
  Nano SIM
 • Çift Sim
  Evet
 • Speed
  HSPA
  LTE Cat6 300/50 Mbps
 • Web Browser
  HTML5

BATARYA

 • Pil tipi
  Li-Ion (Lithium Ion)
 • Kapasite Cihazınızın mAh cinsinden pil seviyesini belirleyen değerdir.
  3050 mAh
 • Yerleşim Cihazınızdaki bataryanın değiştirilebilir olup olmadığı anlamına gelmektedir.
  Çıkarılamaz
 • Ek özellikler
  YOK

UYARI

 • Bize ulaşın Bu sayfada bulunan bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
  Geçerli telefon için herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşınız.
Top Ten This Week
1
Samsung account oturumu nasıl kapatılır? [inografik]
2
Samsung account şifre yenileme, Şifremi unuttum?
3
Samsung – Hızlı kablolu şarj özelliği nasıl açılır?
4
Odin ile Android telefona yazılım yükleme ve güncelleme nasıl yapılır?
5
Samsung-Otomatik reddetme, Numara engelleme nasıl ayarlanır?

6
iPhone gizli kodları ve gizli özellikleri
7
Samsung Galaxy Note 2 imei değiştirme
8
Apple iPhone Ana Ekran düğmesi işlevi
9
Flash Bildirim açma, kapama nasıl yapılır?
10
Android cihaza yüklenen uygulama geçmişini bulma işlemi

ℂ⋆