Ana sayfa İnceleme Cube iwork 8 Tablet inceleme ve teknik özellikleri

Cube iwork 8 Tablet inceleme ve teknik özellikleri

241
0
➹ PAYLAŞ

Lenovo, Acer, Dell, Toshiba gibi popüler tablet üreticilere alternatif olan bir cihaz tanıtacağız. Üretici ÇİN. 8 inçlik ekranı ve farklı sunduğu özellikleri ile kullanıcıların tercih etme sebebi olacaktır. Windows ve Android işletim sistemi ile çalışabilen cihaz farklılık yaratıyor. Cihazın detaylı incelemesini aşağıda görebilir siniz.

Kısaca Teknik Özellikleri nedir ?

En ince tablet olmak gibi bir iddaa sunmayan cihaz, Windows tablet standartlarına göre oldukça kompact dizayn edilmiş diyebiliriz. Güç düğmesi ve bağlantı noktaları sol tarafında konumlandırılmış.Cube iwork 8 tasarım

8 inç parlak 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip IPS panel 16:10 En-Boy oranı sunuluyor.

Cihazda iki adet kamera mevcut. Ön ve Arka kamera 2 MP değerinde. Artı olarak arka kamerada otomatik odaklama özelliği mevcut.

Cihazda iki ayrı işletim sistemi mevcut. Windows 8.1 ve Android 4.4.4. işletim sistemi ile çalışabiliyor.Cube iwork 8 işletim sistemi32GB olan cihaz hafızası ikiye bölünmüş durumda. 24 GB Windows için, 8 GB ise Android için ayrılmış. Cihazı açtığınızda hangi işletim sistemi ile çalıştıracağınıza karar vermeniz için 10 saniyelik bir süre var. Bu süre içerisinde seçim yapmaz iseniz ,cihaz kapanırken en son hangi işletim sistemi ile çalıştıysa o işletim sistemi ile açılacaktır. Cihaz açıkken İki işletim sistemi arasında geçiş yapılabiliyor, bunun için güç tuşuna basılı tuttuğunuzda açılan menüden seçim yapabilirsiniz.Cube iwork 8 işlemci

32GB olan cihaz hafızası ikiye bölünmüş durumda. 24 GB Windows için, 8 GB ise Android için ayrılmış. Cihazı açtığınızda hangi işletim sistemi ile çalıştıracağınıza karar vermeniz için 10 saniyelik bir süre var. Bu süre içerisinde seçim yapmaz iseniz ,cihaz kapanırken en son hangi işletim sistemi ile çalıştıysa o işletim sistemi ile açılacaktır. Cihaz açıkken İki işletim sistemi arasında geçiş yapılabiliyor, bunun için güç tuşuna basılı tuttuğunuzda açılan menüden seçim yapabilirsiniz.

Cube iwork 8 Tablet inceleme ve teknik özellikleri

teknowanted (TW) PUANLAMASI

İNCELEME EKLE bölümünde bu cihaza puan verin.

0.0 1

- İNCELEME EKLE

  • Be the first to add a Review

    Please post a user review only if you have / had this product.

  • Rate this Product

  • 6 / 10 based on your selection
❂ GENEL DEĞERLENDİRME
TASARIM
8
EKRAN
8
KAMERA
8
PERFORMANS
7
PİL
8
➹ PAYLAŞ