Haber uygulaması Notify, Facebook tarafından kullanıma sunuldu.

Now Reading
Haber uygulaması Notify, Facebook tarafından kullanıma sunuldu.

Facebook bir alanda daha uygulamasını yanıttı. Haber uygulaması olarak lanse edilen uygulama twitter’a rakip olarak görünüyor.

Kullanıcılara gerçek zamanlı olarak güncel haberleri verecek olan Notify, aslında farklı yayıncı kuruluşlarının haberlerinin tek bir yerde toplandığı bir platform olarak düşünülebilir. Örneğin sporla ilgileniyorsunuz ve spordaki gelişmeleri güncel olarak takip etmek istiyorsunuz. İşte o zaman Notify’dan gerekli kategorilere girerek istediğiniz yayıncı kuruluşu seçebiliyorsunuz. Güncel bir haber çıktığında da Notify size haberle ilgili bildirim gönderiyor.

Notify, sizlere öncelikli olarak gördüğünüz yayıncı kuruluşların haberlerini takip etme olanağı sunmakta. Bu işlemi yapmak için uygulama sisteminde kayıtlı olan yayıncılara abone olmanız yeterli. Telefonunuz kilit modundayken de bu yayıncılardan uygulama aracılığı ile bildirim alabiliyor, hatta ilgilinizi çeken bir haberi daha sonrasında detaylı olarak görmek için uygulama içine kaydedebiliyorsunuz.

Şu an için sadece iOS platformunda bulunmakta ve Amerika’daki kullanıclar için geçerli. Ancak sistemin kısa süre içinde dünya genelinde yayılmasını bekliyoruz.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın