Ana sayfa Uygulama haberleri İnstagram güncellemesi: Superzoom özelliği

İnstagram güncellemesi: Superzoom özelliği

75
2
➹ PAYLAŞ

İnstagram uygulamasına gelen yeni güncellemesi ile birlikte uygulama Superzoom özelliğine kavuşturuldu.

Diğer İnstagram haberleri  

Superzoom Nedir, nasıl kullanılır?

İnstagram uygulamanıza giriş yaparak, sol üst kısımda normal hikaye eklemek için de kullanmakta olduğunuz kamera ikonuna tıklayın. Alt kısımda bulunan seçeneklerin üzerine dokunarak sağdan sola doğru çekerek süperzoom özelliğine gelin. Ekranda beliren beyaz daire şeklindeki butona basılı tutarak çekiminizi yapın ve çekiminiz bittikten sonra elinizi butondan çekerek çekiminizi bitirin. Hikayeniz artık paylaşıma hazır.

Yeni özellik sayesinde kullanıcıların çektikleri fotoğrafları kolaylıkla yakınlaştırmalarına olanak sağlıyor. Kullanıcı kayıt butonuna ilk dokunduğunda 3 saniyelik bir yakınlaştıma sunuyor ve daha uzun basılı tutarsanız kayıt süresi artıyor. Kayıt sırasında kademe kademe yakınlaştırma yapan uygulama zoom yanında dramatik müzikler de eklenebiliyor.

Güncel İnstagram sürümünü indir

Android cihaza indir ↓

Instagram
Price: Free

iPhone cihaza indir ↓
Instagram
Price: Free

2 YORUMLAR

  1. İnstagram güncellemesi yaptımm superzoom özelliği gelmedi onun yerinde stop-motion özelliği geldi 2ci.güncelleme geldi yine yaptim ama superzoom özelliği gelmedi konuyla alakalı bi blginiz varmı acaba

    • Nasıl kullanılacağı tam anlaşılmamış sanırım. Haberimizde Superzoom nasıl kullanılır bölümünü güncelledik. Tekrar inceler misiniz “İnstagram uygulamanıza giriş yaparak, sol üst kısımda normal hikaye eklemek için de kullanmakta olduğunuz kamera ikonuna tıklayın. Alt kısımda bulunan seçeneklerin üzerine dokunarak sağdan sola doğru çekerek süperzoom özelliğine gelin. Ekranda beliren beyaz daire şeklindeki butona basılı tutarak çekiminizi yapın ve çekiminiz bittikten sonra elinizi butondan çekerek çekiminizi bitirin. Hikayeniz artık paylaşıma hazır.”

YORUM YAP Yazma sırası sende 📝

Please enter your comment!
Please enter your name here