Now Reading
iOS 10.3 Public Beta 2 yayınlandı (Kurulumu ve yenilikleri)

Apple’ın beta sürecini devam ettirdiği ara sürümü iOS 10.3.2 sürümüne bir güncelleme daha getirerek beta 2 versiyonunu yayınladı.

iOS 10.3 Public Beta 2 yenilikleri aşağıdaki şekilde:

Genel anlamda hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile geliyor. Ayrıca; iOS 10.3.2 ile birlikte 32 Bit cihazlara olan desteğin sonlandırılacak olması. Yani kısa süre önce iOS 10.3.1 güncellemesini alan iPhone 5, 5c ve iPad 4, bundan sonra başka hiçbir güncelleme almayacak.

iOS 10.3 Public Beta 2 yükleme adımları

  1. iOS 10.3 Public Beta 1 veya önceki bir beta sürümü cihazınızda yüklü ise, Beta 2’yi yüklemek için cihazınızın Ayarlar>>Genel>>Yazılım güncelleme adımından Beta 2’yi yükleyebilir siniz.
  2. Cihazınızda Beta sürüm yüklü değil ise aşağıdaki adımlardan devam ediniz.
  3. beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile kaydolun/oturum açın.
  4. Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesine tıklayın.
  5. Bu sekmede enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın.
  6. Açılan sayfadaki adım itunes ‘te yedek alma işlemleridir. Yedeğinizi almanız önerilir.
  7. Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya  ( https://beta.apple.com/profile )  tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterlidir.

    1.2.3. 4. 5. ve 6. adımları bilgisayarınızdan veya ios cihazınızdan yapabilirsiniz.Fakat 7.adımı sadece ios cihazınız ile yapmanız gerekmektedir.7.adım yazılım yükleme adımı olduğu için, 7.adımda verilen adrese kesinlikle yüklemeyi yapacak olduğunuz ios cihazınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın