iOS 9.3 Public Beta 7 yayınlandı (Kurulumu ve yenilikleri)

Now Reading
iOS 9.3 Public Beta 7 yayınlandı (Kurulumu ve yenilikleri)

Apple’ın beta sürecini devam ettirdiği ara sürümü iOS 9.3 sürümüne bir güncelleme daha getirerek Beta 7 versiyonunu yayınladı.

iOS 9.3 Public Beta 7 yenilikleri aşağıdaki şekilde:

Genel anlamda hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile geliyor. Ayrıca iOS işletim sistemli cihazlardaki CarPlay özelliği bu güncelleme ise 3D Touch desteğine kavuştu. Ayarlar içerisinde uygulamanın 3D Touch özelliklerine erişmek mümkün oluyor.

Diğer yeniliklere değinecek olursak; Ülkemizde kullanılmayacak olan Verizon operatörünün Wi-Fi üzerinde görüşme desteği de bu güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında. Apple’ın kendi Sağlık uygulamasındaki Aktivite bölümünde artık bazı öneriler de sunulacak. News tarafında da bazı detaylar dikkat çekiyor.

iOS 9.3 Public Beta 7 yükleme adımları

  1. iOS 9.3 Public Beta 6 cihazınızda yüklü ise, Beta 7’yı yüklemek için cihazınızın Ayarlar>>Genel>>Yazılım güncelleme adımından Beta 7 ‘yi yükleyebilir siniz.
  2. Cihazınızda Beta sürüm yüklü değil ise aşağıdaki adımlardan devam ediniz.
  3. beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile kaydolun/oturum açın.
  4. Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesine tıklayın. iOS 9.3 Public Beta 1 yükleme_1
  5. Bu sekmede enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin. Bu adımlar itunes ‘te yedek alma işlemleridir. Yedeğinizi almanız önerilir.iOS 9.3 Public Beta 1 yükleme_2
  6. Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan  bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterlidir.

3. 4. ve 5. adımları bilgisayarınızdan veya ios cihazınızdan yapabilirsiniz. Fakat 4.adımı sadece ios cihazınız ile yapmanız gerekmektedir.

6.adım yazılım yükleme adımı olduğu için, 6.adımda verilen adrese ios cihazınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın