iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme

Now Reading
iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme

internet bağlantısına ihtiyaç duymadan iphone telefonumuz ile çevrimdışı müzik dinlemenin yöntemini aşağıda anlatacağız.

Öncelikle bilmenizi isteriz ki, herhangi bir aygıttan çevrimdışı müzik dinleyebilmek için dinleyeceğiniz müziğin o aygıtta kayıtlı (yüklenmiş, indirilmiş, upload edilmiş) olması gerekir. Bunun dışında çevrimdışı müzik dinlemeniz imkansızdır. (şu anki teknolojide)

Aşağıdaki adımlarda yapacağımız işlem kısaca itunes üzerinden istediğimiz müziği telefonumuza indireceğiz ve bu indirdiğimiz müzik çevrimdışı kullanılabilir olacak.

iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinlemek için aşağıdaki adımları uygulayınız. Yapmanız gerekenleri tek tek anlatıp göstermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Kolay gelsin, müziğiniz net olsun.

Öncelikle uyarı olarak hücresel veri ‘yi kapatıp Wİ-Fİ bağlantısını açınız.
itunes programına giriş yapıyoruz.

iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(1)

iTunes ‘te indirmek istediğiniz müziği buluyorsunuz. Burada yapmanız gereken tek işlem var. İndirmek istediğiniz müziğin kenarındaki “üç nokta •••” simgesine tıklıyoruz. Aşağıdaki görsellerde bu “üç nokta •••” simgelerini görebilirsiniz.iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(2)

Üç nokta simgesine tıkladığınızda aşağıdaki ekranlardan biri ile karşılaşacaksınız.
Burada ” Artı + ” simgesine tıklıyoruz. Bu işlemi yaptığınızda aşağıdaki resimde en sağdaki onay işareti ekranda belirecektir. Bu işlem ile şarkıyı “müziklerim” e eklemiş oluyoruz. Arttık bu müzik indirmeniz için hazır. iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(3)

iTunes uygulamasında “Müziklerim” menüsüne geliyoruz. Burada az önce eklediğimiz müziği telefonumuza indireceğiz. Aşağıdaki resimde listelenen müzikler arasından indirmek istediğimiz şarkının sağ tarafındaki “üç nokta •••” simgesine tıklıyoruz.iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(4)

Açılan ekranda indir simgesine tıklayınız. Şakı indirilmeye başlanacaktır.iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(5)

Artık indirdiğimiz bu şarkıyı/şarkıları (müziği/müzikleri) internetiniz olmadan bir diğer deyişle çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.
Müziklerim menüsünde listeye eklediğiniz tüm müzikler görüntülenir. Yani listeye ekleyip telefonunuza indirdiğiniz ve indirmediğiniz müzikler burada listelenir. Siz sadece indirdiğiniz müzikleri görüntülemek isterseniz aşağıdaki işlemi yapabilir siniz.iTunes Apple iPhone Çevrimdışı müzik dinleme(6)

[td_smart_list_end]

Yorum bırakırsanız bize destek olmuş olursunuz.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
67%
İyi
0%
İdare eder
33%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
2 Yorumlar
Leave a response
  • Meleyke
    13.02.2018 at 11:41

    Bende boyle biseyler gelmiyo cok farkli lutfen yardim edin

    • 15.02.2018 at 17:13

      Merhaba, Belirtilen adımları takip edin lütfen🚩 Görsellerde net olarak yapmanız gerekenler belirtiliyor. Takıldığınız bölüm hangisi ?

Bir Cevap Yazın