Kolay haber okuma uygulaması Bundle ‘ı tanıyalım

Now Reading
Kolay haber okuma uygulaması Bundle ‘ı tanıyalım

Tüm kategorilerdeki haberleri paketleyen uygulama Bundle karşınızda.

“Minimal Tasarım ve Maksimal İşlevsellik” sloganı ile yola çıkmış. Türk girişimciler tarafından hayata geçirilmiş ve dünya devi sayılabilecek rakiplerine kafa tutuyor;Sade tasarımı ve kolay kullanımı ile.

Bundle; binlerce dergi, haber sitesi ve blogu paketleyip sizlerle buluşturan haber okuma uygulaması olarak hizmet veriyor.

En güncel haberleri seçme, Kişiselleştirme, Gelişmiş Arama, Canlı Haberler seçenekleri ile uygulama bize farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Uygulamayı iOS ve Android platformlar için aşağıdan indirebilir siniz.

Ayrıca belirtelim, uygulamanın teknoloji kategorisinde teknowanted.com haberlerine ulaşabilirsiniz. Bunu yapmak için uygulamayı çalıştırın, Kaynak ekle seçeneğine tıklayarak teknowanted.com ‘u aratın ve ekleyin.

ANDROİD için indir

The app was not found in the store. 🙁

iOS için indir

Bundle Haber
Price: Free

Uygulama kullanıcılarının beğenisini çoktan kazanmış durumda. Bu beğenilerin olumlu kullanıcı tepkileri ile belirleyen Bundle yetkilileri uygulamayı daha da geliştirmek çi çalışmalarına devam ediyorlar.

Uygulamayı bizlere kazandıran oluşum dwarfplanet hakkında birkaç kelime söyleyecek olursak, Türk girişimci gençler tarafından 2007 yılında İsveç ‘in Stockholm kentinde kurulan şirketin Türkiye Bundle hizmetini 5 kişilik ekip yürütüyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın