Ana sayfa Ekipman LG G5 ve aksesuarları

LG G5 ve aksesuarları

210
0
➹ PAYLAŞ

1MODÜLER İŞLEVSELLİK

LG G5’in alt kısmını çekerek telefonunuzun alt kısmını ve bataryasını çıkarıyor, daha sonra bataryanızı bir benzeri alt kısma takarak bu aksesuarı cihazın alt kısmına tekrar yerleştirdiğinizde aksesuarı kolaylıkla kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

2LG CAM PLUS

 

LG G5 inize DSLR bir kamera kazandırmak için bataryanızı çıkarıp LG CAM Plus modülünü takmanız yeterli oluyor. LG Cam Plus üzerinde deklanşör tuşu ve zoom tuşları bulunmakta. LG Cam Plus, profesyonel fotoğraf makinasına dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda da ekstra batarya sağlayabiliyor. Bu LG G5 Aksesuarları bünyesinde 1200 mAh’lık bir bataryayı da bulundurarak toplam 4000 mAh’lık bir bataryanız olmasını sağlıyor.

3GENIŞ AÇILI OBJEKTIF

Daha geniş açılı kamera ile sınırları kendiniz belirleyin.

 

4LG 360 CAM

Sorunsuz tek bir tıklama ile etrafınızdaki dünyayı yakalayın.  LG 360, Cam İki adet 13 MP’lik 200 derece geniş açı lense sahip kamerası ile 360 derecelik çekimler yapabilmeye olanak tanıyor. 2K video desteğiyle YouTube 360 için de içerikler üretmek mümkün. Bu arada Street View için de görüntüler üretebilirsiniz. microSD kart yuvası, Wi-Fi Direct ile akıllı telefona bağlantı, üç mikrofon gibi özellikleri de var.  2K video kaydı sırasında 5.1 çevresel ses de alabilmek için üç adet mikrofon kullanan kamera, tek elle rahatça kullanılabilecek boyutlarda.

5LG 360 VR

LG G5 için özel olarak tasarlanmış bir sanal gerçeklik gözlüğü olan LG 360 VR iki metre uzaktan bakılan bir 130 inç TV ekranını simüle edebiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde kullanım kolaylıı sunuyor. USB type-c girişinden G5’e bağlanarak kullanılıyor. Google Cardboard ile görüntülenebilen tüm içerikleri oynatabiliyor. LG 360 Cam’le yapılan çekimleri de 360 VR’la izlemek mümkün.  118 gram ağırlığında. İçine telefon yerleştirilerek kullanılabilen modellerden olmadığı için kompakt bir cihaz görünümünde.

6LG TONE PLATIN

LG Tone Platinum (model HBS-1100) Balanced Armature tasarımı sayesinde en az bozulmayla, olağan dışı netlikte ve keskinlikte bir ses kalitesi sunuyor. Sesle komut özelliğine de sahip. Cihaz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

7LG ROLLING BOT

Rolling Bot akıllı ev gözetleme aksesuarı. Entegre 8 MP çözünürlüklü 8 MP kamerasıyla etrafta yuvarlanarak çekimler yapabiliyor. Ölçüleri Bowling topu büyüklüğünde. Kullanım amacı evde olmadığınızda , evinizdeki hareketli akıllı gözünüz olacak.  evcil hayvanın veya genel olarak evin durumunu kontrol etmek gibi kullanım imkanı sunabileceği düşünülen cihaz evinizdeki akıllı eşyalar ile de uyumlu çalışabileceği söyleniyor. Evi izlemek için video kameraları, TV kontrolleri, lazer ışık kaynağı, mikrofonları, hoparlörleri var. Wi-Fi üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın