Now Reading
LG G5 ve aksesuarları

MODÜLER İŞLEVSELLİK

LG G5 Modüler işlevsellikLG G5’in alt kısmını çekerek telefonunuzun alt kısmını ve bataryasını çıkarıyor, daha sonra bataryanızı bir benzeri alt kısma takarak bu aksesuarı cihazın alt kısmına tekrar yerleştirdiğinizde aksesuarı kolaylıkla kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

LG CAM PLUS

 

LG CAM PLUS

LG G5 inize DSLR bir kamera kazandırmak için bataryanızı çıkarıp LG CAM Plus modülünü takmanız yeterli oluyor. LG Cam Plus üzerinde deklanşör tuşu ve zoom tuşları bulunmakta. LG Cam Plus, profesyonel fotoğraf makinasına dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda da ekstra batarya sağlayabiliyor. Bu LG G5 Aksesuarları bünyesinde 1200 mAh’lık bir bataryayı da bulundurarak toplam 4000 mAh’lık bir bataryanız olmasını sağlıyor.

GENIŞ AÇILI OBJEKTIF

LG G5 Geniş açılı objektifDaha geniş açılı kamera ile sınırları kendiniz belirleyin.

 

LG 360 CAM

LG 360 CAMSorunsuz tek bir tıklama ile etrafınızdaki dünyayı yakalayın.  LG 360, Cam İki adet 13 MP’lik 200 derece geniş açı lense sahip kamerası ile 360 derecelik çekimler yapabilmeye olanak tanıyor. 2K video desteğiyle YouTube 360 için de içerikler üretmek mümkün. Bu arada Street View için de görüntüler üretebilirsiniz. microSD kart yuvası, Wi-Fi Direct ile akıllı telefona bağlantı, üç mikrofon gibi özellikleri de var.  2K video kaydı sırasında 5.1 çevresel ses de alabilmek için üç adet mikrofon kullanan kamera, tek elle rahatça kullanılabilecek boyutlarda.

LG 360 VR

LG 360 VRLG G5 için özel olarak tasarlanmış bir sanal gerçeklik gözlüğü olan LG 360 VR iki metre uzaktan bakılan bir 130 inç TV ekranını simüle edebiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde kullanım kolaylıı sunuyor. USB type-c girişinden G5’e bağlanarak kullanılıyor. Google Cardboard ile görüntülenebilen tüm içerikleri oynatabiliyor. LG 360 Cam’le yapılan çekimleri de 360 VR’la izlemek mümkün.  118 gram ağırlığında. İçine telefon yerleştirilerek kullanılabilen modellerden olmadığı için kompakt bir cihaz görünümünde.

LG TONE PLATIN

LG TONE PLATINUMLG Tone Platinum (model HBS-1100) Balanced Armature tasarımı sayesinde en az bozulmayla, olağan dışı netlikte ve keskinlikte bir ses kalitesi sunuyor. Sesle komut özelliğine de sahip. Cihaz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LG ROLLING BOT

LG Rolling Bot_haberRolling Bot akıllı ev gözetleme aksesuarı. Entegre 8 MP çözünürlüklü 8 MP kamerasıyla etrafta yuvarlanarak çekimler yapabiliyor. Ölçüleri Bowling topu büyüklüğünde. Kullanım amacı evde olmadığınızda , evinizdeki hareketli akıllı gözünüz olacak.  evcil hayvanın veya genel olarak evin durumunu kontrol etmek gibi kullanım imkanı sunabileceği düşünülen cihaz evinizdeki akıllı eşyalar ile de uyumlu çalışabileceği söyleniyor. Evi izlemek için video kameraları, TV kontrolleri, lazer ışık kaynağı, mikrofonları, hoparlörleri var. Wi-Fi üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın