MWC 2016 : LG Tone Platinum

Now Reading
MWC 2016 : LG Tone Platinum

Barcelona ‘da tanıtımı yapılan LG G5 görücüye sunulurken beraberinde bir çok aksesuarları ile beraber geldi. Üstün ses kalitesiyle Harman Kardon® Platinum derecesini almaya hak kazanan LG Tone Platinum (model HBS-1100) Bluetooth kulaklık, LG’nin Tone Plus serisinin en son üyesi. Balanced Armature tasarımı sayesinde en az bozulmayla, olağan dışı netlikte ve keskinlikte bir ses kalitesi sunuyor.

Buna ek olarak aptX™ HDcodec içeren dünyanın ilk Bluetooth kulaklığı olan Tone Platinum, kayıpsız bir şekilde 24-bit ses kalitesi sunarak kablosuz kulaklıklar arasında rakip tanımıyor.LG Tone Platinum

Sesle komut özelliğine de sahip olan kulaklık bu sayede gelen aramayı sesle komut vererek yanıtlamaya da olanak sağlıyor. Android için geliştirilen Tone & Talk uygulaması ise “Beni Bul” ve sesli not özelliklerini kullanmaya yardımcı oluyor. Ortam gürültüsünü minimuma indirmek için gürültü engelleme özelliğine de sahip olan kulaklık, Mobil Dünya Kongresi’nin ardından Amerika’daki kullanıcıların beğenisine sunulacak. Daha sonrasında Avrupa, Asya ve Latin Amerika’da piyasaya sürülecek kulaklığın satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın