Nokia’nın üç ekranlı gelecekteki Konsept telefonu

Now Reading
Nokia’nın üç ekranlı gelecekteki Konsept telefonu

Nokia, akıllı telefon pazarındaki varlığını hissettirecek olan konspet videolar yayınlanıyor. Bu videolardan biri de Dani Vinh’den geldi. Üç farklı ekrana sahip olan Nokia Swan, fablet, tablet ve dizüstü bilgisayarı bir araya getiriyor.

Tasarlanan model Nokia Swan 42 megapiksel kamera, 128 GB artırılabilir kapasite ve Intel 4-core işlemciye sahip bir cihaz.

Cihazı diğer akıllı telefonlardan ayıran özelliğinden bazıları ; Aluminyom çerçeve ve çevresine yaydığı disko ışıkları, katlandığında bir telefon olarak kullanılırken açıldığında ise iki yeni ekran daha ortaya çıkıyor ve üç ekrana sahip olan akıllı cihazın ekranları birbirlerine temas ediyor. Akıllı cihazın kapalı durumda 5,5 inç olan ekranı, açıldığında 8 inçlik bir tablete veya mini bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor.

ABD Washington Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olan Dani Vinh’in konsepti, İngilizcedeki telefon ve tablet kelimelerinin bir araya getirilmesinden oluşan yeni nesil akıllı cihazlardan fabletlerin geleceğini temsil ediyor.

Nokia Swan’ın henüz konsept aşamasında olduğunu ve üretileceği tarihin netleşmediğini yeniden belirtelim.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın