OnePlus 3 ‘te 6 GB RAM hilesi

Now Reading
OnePlus 3 ‘te 6 GB RAM hilesi

OnePlus 3 akıllı telefona sahip kullanıcılar için cihazın en önemli özelliği hiç kuşkusuz 6 GB RAM özelliği. Fakat farkedilen bir kusur sonrası moraller alt üst oldu.

Cihaza sahip kullanıcılar 6 GB RAM ‘in hepsini kullanamıyor. Yani sistem 6 GB RAM den bir miktar alarak size geriye kalanını kullandırıyor.

OnePlus 3 ‘te 6 GB RAM tam kullanımı nasıl yapılır?

6 GB RAM ‘in tamamını kullanmak için ise bir öneri var, sizler bunu hile veya sistem açığını kullanarak yapılan bir müdahale olarak ta algılayabilir siniz. 6 GB RAM ‘in tamamını kullanmak için cihazda root yetkimizin olması gerekiyor. Yani OnePlus 3 ‘ün Rootlu olması lazım.

OnePlus 3 root 6 GB RAM_(1)Cihazınızda Root erişimi kazandıktan sonra işletim sistemindeki build.prop dosyasında yapılan küçük bir değişiklik ile işlem tamamlanıyor. build.prop dosyasındaki ro.sys.fw.bg_apps_limit ayarını 20’ye ayarlayıp telefonunuzu yeniden başlattığınız takdirde, artık cihazınızın 6 GB RAM’inin hepsini kullanabilirsiniz.

Dikkat!

Yapılan bu işlemin şu ana kadar fark edilmiş herhangi bir yan etkisi yok fakat yine de deneyimli bir kullanıcı değilseniz bu yöntemi uygularken biraz daha dikkatli olmanız gerekmekte.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın