Pepsi P1 Android telefon ÇİN piyasasında…

Now Reading
Pepsi P1 Android telefon ÇİN piyasasında…

Çin piyasasındaki ucuz rekabet herkez tarafından bilinir. Teknik özellikleri oldukça üst seviyelerde olan telefonların satış fiyatları ÇİN piyasasında Türkiye fiyatı ile 1000 TL altında. Bu derece zorlu bir rekabet ortamına cola içecek firması olan PEPSİ akıllı telefon markası olarak giriyor.

Pepsi P1 adını alan akıllı telefon ÇİN de yakında satışa sunulacak. İlgili bilgi Pepsi tarafından doğrulanmış durumda. Pepsi telefonun üretimini ve tasarımını hazırlamış değil. Sadece markasının lisans karşılığında bu akıllı telefona eklenmesine karar kılınmış ve bu şekilde Pepsi markası adı altında satışa sunulacak.

Cihazın üretici firması henüz bilinmemekte fakat, bu telefon üreticisinin satışlarını arttırmak amaçlı Pepsi markasını kullanmış olabileceği veya bir diğer açıdan Pepsi kendi markasının reklam gücünü kullanarak telefon satış pastasından pay almak düşüncesiyle hareket edilmiş olabilir.

Sonuç olarak iki tarafın da  (üretici firma ve Pepsi) bu durumdan karlı veya zararlı çıkıp çıkmayacağı ilerleyen günlerde satış rakamları ile açıklığa kavuşacaktır.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın