PES 2017 için beşinci fragman yayınlandı

Now Reading
PES 2017 için beşinci fragman yayınlandı

Pes 2017 için geri sayım hızla sürüyor. Bu arada merakla bekleyenleri Pes 2017 hazırlamak içi ise KONAMİ tarafından hazırlanan trailer videoları peş peşe yayınlanıyor.

Bu yıl futbol oyunları için daha farklı ve rekabet dolu bir dönem yaşanırken, PES 2017 ve FIFA 2017 adeta tanıtımlarıyla da yarışıyor. Sektörün iki lideri olan ve birbirlerine karşı sektörde üstünlük kurmaya çalışan PES ve FIFA 2017, özellikle piyasaya çıktıktan sonra ciddi sınavlarını verecek.

Yayınlanan son video

Yayınlanan videoların tamamına buradan ulaşabilir siniz.

Yayınlanan videoda Brezilya ligine adeta özel çalışma yapılmış gibi görünüyor. Brezilya takımlarının ve oyuncularının eksik bir şekilde oyunda yer alacağı ifade ediliyor.

Takım ve oyuncular kadar stadyumlar da özel olarak hazırlanırken, oyunda yer alacak takımlar ve stadyumlar şöyle;

Brezilya takımları; América Mineiro, Atlético Mineiro, Atlético Paranaense, Botafogo, Chapecoense, Corinthians, Coritiba, Cruzeiro, Figueirense, Flamengo, Fluminense, Grêmio, Internacional, Palmeiras, Ponte Preta, Santa Cruz, Santos FC, São Paulo FC, Sport Recife ve Vitória FC.

Brezilya stadyumları; Estádio do Maracanã, Arena Corinthians, Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi), Estádio do Mineirão, Estádio Beira-Rio ve Estádio Urbano Caldeira (Vila Belmiro).

 

 

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın