Pil çıkartılamayan modellerde ekran donma yaparsa?

Now Reading
Pil çıkartılamayan modellerde ekran donma yaparsa?

Pil çıkartılamayan modellerde ekran donma yaparsa ne yapmamız gerekiyor. ⊗Ekran dondu ⊗Pil çıkmıyor ⊗telefonu nasıl kapatıp tekrar açacağım?… gibi soruların cevabını aşağıda göreceğiz.

Bildiğimiz üzere Galaxy S6, S7, S6 Edge, S7 Edge gibi pili çıkartılamayan telefon modellerinde sıkça karşılaşılan problem olan ekran donma probleminde pil çıkartılıp telefon kapatılamadığı için sıkıntı oluşmakta. Pili çıkarılamayan telefon modellerinde cihazın ekranı donduğunda yapmamız gereken hardreset yaparak telefonu kapatmaktır.

Cihazınızın donması ya da bekleme konumunda kalması durumunda, uygulamaları veya cihazı kapamanız, ardından cihazı tekrar açmanız gerekebilir. Eğer ekrana dokunmanıza rağmen cihaz tepki vermiyorsa cihazı yeniden başlatmak için Güç düğmesine ve Ses kısma düğmesine eş zamanlı olarak 7 saniyeden uzun süreyle basılı tutun.

Cihazı yeniden başlattıktan sonra cihazınızda halen donmalar devam ediyorsa:

  • Bellek için alan açınız.
  • Cihazınıza yönelik yazılım güncellemeleri olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Cihazınızı “Güvenli mod”da kontrol ediniz. (Güvenli mod için cihazı bir kez kapatıp, açarken ses kısma tuşuna basılı tutmanız gerekir.)

Tüm bunlara rağmen devam eden bir durumda tüm bilgilerinizi yedekleyerek cihazı fabrika ayarlarına döndürmenizi öneriyoruz.

Problem halen çözülmezse, cihazın tüm aksesuarları ve faturasıyla beraber Samsung Servis Merkeziyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Menü uyumlu model bilgisi
SM-G920F → SAMSUNG GALAXY S6
SM-G925F → SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın