Now Reading
PlayStation 4’ün yeni güncellemesinde beklenen özellikler

Mevcut güncel versiyonu  3.55 olan PlayStation 4 yakında versiyon 4.0 adı altında güncelleme alacak. Yeni güncelleme ile birlikte gelecek olan değişiklikler merak konusu oluyor. PS yetkilileri kullanıcıların istek şikayet önerilerini dikkate almış olmalılar ki yeni güncellemede el değmemiş yer kalmamış gibi görünüyor.

Aşağıda V4.0 ile gelecek olan yeniliklerin öne çıkanlarını başlıklar halinde göreceksiniz. Sizlerde yorum kısmına yeni güncelleme ile nelerin değişmesini istiyorsanız belirtebilirsiniz.

Arayüz
Değişiklikleri , yeni ikonlar, yeni bildirimler

Hızlı Menüler sol pencerede
Menüler soldan pencere şeklinde açılıyor ve tam ekranı kaplamıyor.

Arayüz
Hızlı menü gibi yan taraftan açılan menüden paylaşım ayarlarına kolay ulaşım sağlanıyor

Klasör ve kütüphane organizasyonu
Yeni güncellemeyle klasörler açılarak oyunlar isteğe göre düzenlenebiliyor. Kütüphanede ise yüklü haldeki oyunlar ayrı bir şekilde görüntülenebiliyor ve indirilme tarihine ya da yüklenme durumuna göre filtrelenebiliyor.

Geliştirilmiş başarımlar
İnternet bağlantınız olmadan gizli başarımların içeriği görüntülenebiliyor ve ayrıca nadir başarımların gösterim şekli de değişiyor.

Oyuncu profilleri
profilde ihtiyaç duyulan bilgiler daha kolay bir şekilde görüntüleyebilme, direkt olarak profil üzerinden başarım karşılaştırması yapabilme ve profil fotoğrafı koymak gibi özelleştirebilme imkanı sunuluyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın