Samsung Galaxy S7 Edge BATMAN modeli Türkiye mağazalarında

Now Reading
Samsung Galaxy S7 Edge BATMAN modeli Türkiye mağazalarında

Sınırlı sayıda üretilen Galaxy S7 edge Injustice Edition, Haziran’ın son haftasında belirli Samsung mağazalarında Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Injustice: Gods Among Us mobil oyunun üçüncü yıl dönümünü kutlamak amacıyla bir araya gelen Samsung ve Warner Bros. Galaxy S7 edge Injustice Edition’ı tüketicilerle buluşturuyor.

S7 edge Injustice Edition Türkiye 'de

S7 edge Injustice Edition Türkiye ‘de

Geliştirilmiş donanım ve yazılım özellikleri ve daha uzun süre oyun oynayabilmeyi sağlayan daha büyük pil kapasitesiyle Samsung Galaxy S7 edge, en iyi oyun deneyimi için optimize edildi. Ödüllü NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Injustice: Gods Among Us mobil oyun, harika grafikler ve tamamen eşsiz bir dövüş oyunu deneyimi sunuyor.

Oyun, koleksiyon kartları mekaniğine ve en ünlü DC karakterlerinden pek çoğunun seçilebildiği 3’lü takım dövüşü seçeneğine sahip.

S7 edge Injustice Edition Türkiye 'de

S7 edge Injustice Edition Türkiye ‘de

Galaxy S7 edge Injustice Edition paketinde, altın renginde ayrıntılara sahip olan ve arka tarafında Batman’den esinlenilmiş ikonik bir logo bulunan şık, siyah bir Galaxy S7 edge yer alıyor. Ayrıca bu pakette, oyun keyfini artırmak için Injustice oyun kredisi ve Oculus VR içeriği kuponlarının yanı sıra kullanıcılara yeni bir dünyanın kapılarını aralayan Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü de bulunuyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın