Now Reading
Samsung Güncel İşletim Sistemi Bilgisi

Samsung marka Akıllı Telefon , Tablet, Giyilebilir Cihaz, Kamera ve Kişisel Bulut cihazınız varsa, cihazınıza ait en güncel işletim sistemini aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz.

Cihazınız güncel işletim sistemine sahip değil ise, cihazınızı güncellemek için Uygulamalar > Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeyi yapabilirsiniz.

» Belirtilen adımlarda kullanılan menü dili her modelde aynı olmamakla birlikte, tüm adımlar aynıdır. Eğer cihazınızda belirtilen dilden farklı/eksik kelime veya seçenekler görüyorsanız uygun olanı seçmenizi tavsiye ederiz.

»» Yazılım güncellemeleri her model için aynı tarih ve saatte yayınlanmamaktadır. Bu sebeple, eğer henüz güncelleme almadıysanız yukarıda belirtilen “Cihaz Hakkında” menüsünde “Güncellemeleri otomatik indir” seçeneğini işaretleyiniz.

»»» Aynı işletim sistemi dahilinde, farklı cihaz yazılımları olabilir. İşletim sisteminiz güncel olsa bile yukarıdaki adımları takip ederek güncel yazılımı edinebilirsiniz.

****Giyilebilir Cihaz güncellemelerini Gear Manager uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın