Sense 8 arayüzü android telefonda deneme imkanı

Now Reading
Sense 8 arayüzü android telefonda deneme imkanı

Sense başlatıcı uygulamasını şimdi Android cihazınızda deneyebilirsiniz.

HTC’nin Sense arayüzünü diğer Android cihazların kullanımına sunacağına ilişkin ilk gelişmeler geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı.

Tayvanlı şirket çok geçmeden Sense başlatıcısını test etmeye başlarken, bu yönde ekran görüntüleri de ortaya çıktı. Hatta Sense başlatıcısına ait APK dosyası diğer Android cihazlar için indirmeye sunuldu.

Sense 8 (2)HTC Sense için yayınlanan APK dosyası henüz beta seviyesinde. Dolayısıyla yükleme sonrası arayüzde ufak çaplı hatalar ya da kasılmalarla karşılaşmanız olası görünüyor.

Ayarlar> Güvenlik menüsünde “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini aktif ettikten sonra buradan APK dosyasını indirebilir siniz. Ek olarak yükleme işlemini gerçekleştirebilmeniz için Android sürümünüzün 4.4 ve üzeri olması gerekiyor.

Sense 8 (1)Yükleme işlemi sonrası kullanıcılar Sense başlatıcısının yanında BlinkFeed ana ekran uygulaması, temalar, Freestyle Modu gibi Sense arayüzüne dair her şeyden yararlanabilecek. Kullanıcılardan gelen yorumlara göre arayüz şimdilik oldukça stabil çalışıyor. Sadece bazı modellerde bazı uygulamaların ideal şekilde hizalanmadığı bildiriliyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın