Sızdırılan görsel ile Samsung Galaxy S7 Edge Plus ‘ın teknik özellikleri

Now Reading
Sızdırılan görsel ile Samsung Galaxy S7 Edge Plus ‘ın teknik özellikleri

Samsung ‘un Galaxy S serisinin son modelleri Galaxy S6/S6 EDGE/S6 EDGE PLUS son günlerini yaşıyor gibi. Her gün ardı ardına dedikodular ve görselleri sunulan Galaxy S7 serisi yavaş yavaş adımlarını duyuruyor.

Galaxy S6 serisinin en uç modeli olan Edge Plus modelinin yeni versiyonu olacak olan S7 Edge plus teknik özellikleri yayınlandı. Ekran görüntüsü şeklinde paylaşılan görselde cihazın hemen hemen önemli özelliklerini görebilmekteyiz.

Yayınlanan görselde ki bilgilere istinaden cihazın kod adı SM G93 olarak belirtilmiş. Grafik işlemcisi olarak Adreno 530 kullanılacak cihazın ekranı 2560 x 1440 piksel  çözünürlüğe sahip 5.7 inç büyüklüğünde çift tarafı kavisli ekran ile karşımıza çıkacak. Cihazın arka kamerası 12.2 MP, ön kamerası ise 5 MP olarak belirtilmiş.

4 GB ram ile birlikte cihazda parmak izi sensörüde bulunacak. Cihaz henüz Samsung tarafından lansmanı yapılmadığından bu bilgiler şimdilik kesinlik kazanmamış olarak duruyor. Cihazın tanıtım ve satış tarihi hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.galaxy-s7-edge-plus-caracteristiques

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın