Su geçirmez iPhone 7 için adım adım …

Now Reading
Su geçirmez iPhone 7 için adım adım …

Günümüzde telefonların tercih edilmelerindeki en önemli etkenleri listeleyecek olursak, listemizde ilk sıralarda hiç kuşkusuz “dayanıklılık” performansı yerini alacaktır. Önce Sony, sonra Samsung IP 57-58-67… gibi standartlar çerçevesinde telefon üretimlerine başlayarak müşterilerinin tercihi olma yönünde artı kazanmaya çalıştılar. Başardıkları da söylenebilir.

Fiziksel dayanıklılığı ve su geçirmez özelliği olan telefonlar çokça youtube kanal yöneticisi tarafından telefonların dayanımları testlere tabi tutulmuştur. Bunun yanında üreticisi tarafından hiçbir fiziksel ve suya dayanıklılık gibi garanti sunulmayan cihazlara bile bu testler uygulandı. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde bir kullanıcının iPhone 6 ‘yı 1 saat suyun içinde bekletip çalışırlılığını test ettiğini görmüştük.

iPhone dayanıklılık konusunda yeni nesil cihazlarında 7000 serisi alüminyum kullanmaya başlamıştı. Mac Otakara tarafından ortaya çıkarılan söylentiye göre şirket daha da “sağlamlaştırılmış” iPhone prototipleri ile bu çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Ve yine belirtelim ki bu geliştirmelerin iPhone 7 (model adı kesinleşmiş değil) modelinde sunacağı belirtiliyor.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın