Now Reading
Viber ‘i bilgisayardan kullanabilme imkanı

Devir ekonomi devri ve her mesaja aramaya para vermenin lüzumu kesinlikle yok. Android , windows phone veya ios cihazlar için seçenekleri bulunan viber uygulamasını bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz.

WhatsApp’ın baş rakiplerinden olan Viber, PC, Mac ve Linux üzerinde kullanılabilmekte. Yüklerken de herhangi bir karışık yöntem uygulamanıza gerek yok.

Kurulum adımları;

Bilgisayarınıza yüklemek için indirme linkleri aşağıda verdik. Tek şart bir Viber hesabınız olması. Eğer aktif bir Viber hesabınız yoksa uygulama bilgisayarınızda çalışmaz.

Viber Messenger
Price: Free+


Viber
Price: Free+

Yükleme tamamlandıktan sonra Viber’ı akıllı telefonunuzda kullanıp kullanmadığınız sorulacak. Evet’i işaretleyin. Ardından ülke kodu ve numaranızı girip gelecek aktivasyon kodunu bekleyin. Burada bir durum var gönderilen kod her zaman çalışamayabiliyor o yüzden ikinci bir kod istemekte tereddüt etmeyin.
viberKod geldiğinde ve girdiğinizde bilgisayarınız ve telefonunuzdaki Viber arasında bağlantı yapılmış olacak. Bunun ardından ücretsiz aramalar, anlık mesajlar ve sohbetlerden yararlanabilirsiniz.

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın