WhatsApp masaüstü uygulaması yayınlandı

Now Reading
WhatsApp masaüstü uygulaması yayınlandı

Whatsapp’ın mobil uygulamasının ardından bilgisayarlar için özel bir uygulama da kullanıcılara bu sabah (11-05-2016) sunuldu. Bilgisayar başında Whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü görüşme yapmak ilerleyen haftalarda mümkün olacak.

Windows 8, Windows 10 ve Mac OS X 10.9 (Mavericks) ve üstü sürüm işletim sistemleri için uygulama yayınlandı. Uygulama ile birlikte kullanıcıların ayrıca Whatsapp Web’i kullanmalarına gerek kalmazken, artık uygulamayı ücretsiz olarak indirerek de kullanıcılar bilgisayar başında çalışmalarını sürdürebilecek.

Whatsapp’ı kullanmak için Tarayıcıya gerek yok !

Whatsapp’ın uygulamasının bilgisayarlara gelmesiyle birlikte artık tarayıcı kullanma zorunluluğu da kalmadı; zira uygulama arkaplanda çalışacağından kullandığınız tarayıcıda bir sekmeyi Whatsapp için ayırmak gerekmeyecek.

Whatsapp Masaüstü uygulaması kullanımı

Uygulama şu an Windows 8’in altı Windows sürümlerinde çalışmıyor. Yeni sürüm Windows ve Mac OS kullananların QR kodunu taratmaları gerekiyor; tıpkı Whatsapp Web’de olduğu gibi. Böylece Whatsapp’a bağlandığınızda bildirimler de aynen diğer uygulamalarda olduğu gibi ekranın sağ alt bölümünde görülecek.

Whatsapp Masaüstü İNDİR !

Bu adresten WhatsApp masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz.

Direkt indirme linkkleri 

―> Windows 8 ve daha üstü
―> Mac OS X 10.9 ve daha üstü

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın