Xiaomi Redmi Pro 2 gelmeyecek, yerine Xiaomi X1 gelecek!

Now Reading
Xiaomi Redmi Pro 2 gelmeyecek, yerine Xiaomi X1 gelecek!

Xiaomi ‘nin üst seviye amiral gemisi olarak bilinen Mİ serisi cihazlarının satışları şirket tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Orta seviye model için ise yeni bir model adından bahsediliyor. Çinli haber sitelerinden sızdırılan yeni bilgiler, Xiaomi’nin Xiaomi X adında yeni bir telefon serisi sunabileceğini ve Xiaomi X1‘in ilk cihaz olacağını belirtmekteler.

Paylaşılan görselde Xiaomi X1’in iki farklı ekran seçeneği ile geleceği belirtiliyor. Ekranların biri “near bezel-less” (çerçeveye yakın ekran) diğeri ise normal tasarımlı ekran olarak belirtiliyor.

Modellerin fiyatlarının da aşağıdaki şekilde olacağı belirtiliyor:

-Standard Ekran model
4 GB RAM + 64 GB hafıza 1999 Yuan (~$294)
6 GB RAM + 128 GB hafıza 2499 Yuan (~$368)

-Near bezel-less model
6 GB RAM + 64 GB hafıza 2299 Yuan (~$339)
6 GB RAM + 128 GB hafıza 2799 Yuan (~$412)

Xiaomi Redmi Pro 2 üretilmeyecek mi?

Xiaomi Redmi Pro 2’nin şirket tarafından iptal edilmiş olabileceği iddia ediliyor. Bu iddiaların kaynağı orijinal modelinin yeteri kadar satış yapmaması olarak gösterilebilir. Ayrıca Pro 2 nin şu ana kadar varlığı hakkında herhangibir haber de çıkmış değil. Bu yılın başlarında düzenlenen Surge S1 konferans sunum etkinliğinde şirket Redmi Pro serisi hakkında hiçbir şey söylemedi. Dolayısıyla, Redmi Pro 2’nin üretilmeyeceği ve hatta Redmi Pro serisinin tamamen bitirildiği bir ihtimal var. Pro serisinin iptal edilmesiyle Xiaomi’nin Xiaomi X adında yeni bir telefon serisi sunabileceğini ve Xiaomi X1‘in ilk cihaz olacağını belirtilmekte.

 

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın