YouTube Music Amerika’da kullanıma sunuldu.

Now Reading
YouTube Music Amerika’da kullanıma sunuldu.

YouTube bu ayın başında Amerika’da kullanıma sunulan ücretli üyelik sistemi Red’in ardından şimdi de YouTube Music uygulamasını yayınladı. Uygulama iOS ve Android platformları için indirmeye sunuldu.

Popüler video servisi YouTube artık YouTube Music olarak da hizmet verecek.

Henüz Türkiye’de çalışmayan müzik servisi YouTube Music, Google hesabıyla giriş yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale geliyor. Kullanıcıların sevdikleri şarkıları dinlemesine ve video klipleri izlemesine imkan sağlayan uygulama ücretsiz olsa da uygulamada reklamsız müzik dinlemek ve seçilen müzikleri çevrim dışı dinlemek için YouTube Red üyesi olmanız gerekiyor.

YouTube Red üyelerinin ayrıca videonun yüklenmesini beklemeden sadece sesini dinleyebileceklerini de belirtelim. Kullanıcıların bu olanaklardan faydalanabilmesi için aylık 9,99 dolar ödemesi gerekiyor. Türkiye’de henüz çalışmasa da Türkçe dil desteğine sahip olan uygulamanın Türkiye’de kullanıma ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor.

Sadece müzik içerikli yeni bir uygulama
Kişiselleştirilmiş öneriler, trend parçalar ve farklı bir tür keşif için tasarlanmış kesintisiz istasyonlarla yeni sanatçılar bulun ve geçmişteki favorileri yeniden keşfedin.

Neredeyse sonsuz bir katalog
Uygulamayı açar açmaz yeni popüler videolardan canlı kayıtlara, klasik hitlere ve çok daha fazlasına kadar tüm dünyadan müzikler keşfedin.

Dinlemenin ötesinde bir deneyim
Videonuzun gücüyle favori sanatçılarınıza yaklaşın ya da gerekli özelliğe sahip TV’nize akış gerçekleştirin ve sevdiğiniz müziğin keyfini daha fazla ses ve görüntüyle çıkarın.

Eğer Amerika ‘da iseniz aşağıdaki linklerden uygulamayı indirebilir siniz.
Uygulamanın Introducing videosunu aşağıdan izleyebilir siniz.
Android: https://goo.gl/wPdVL1
iOS: https://goo.gl/yx1FBa

Tepkimizi gösterelim😎
İşte bu
0%
İyi
0%
İdare eder
0%
Belki ilerde
0%
Bu olmamış!
0%
Yorumlar
Leave a response

Bir Cevap Yazın